O nas

logonew

Szanowni Państwo.  Jesteśmy  firmą budowlaną działającą na rynku Elbląskim  prężnie  i dynamicznie rozwijająca się w swojej branży. Zajmujemy się głównie budową i sprzedażą domów jednorodzinnych.  Nasza oferta obejmuje domy parterowe z poddaszem użytkowym autorskich projektów renomowanych firm projektowych takich jak Archon, Archeton, Archipelag  Z 500 . Nasze domy to nowoczesne wzornictwo i ciekawe rozwiązania architektoniczne o dużych przestrzennych i funkcjonalnych wnętrzach. Materiały z jakich budowane są nasze domy cechuje wysoka jakość która  zapewnia ponad standardowe normy i  stabilny klimat mieszkania. Oferujemy wysoki standard naszych usług i produktów. Nasze domy to domy  dobrze zbudowane.

Oferta TOM-BUD

Nasza oferta obejmuje budowę i sprzedaż domów jednorodzinnych z użytkowym poddaszem. Są to domy  o powierzchni  od 120 do 140m2.  Bryły te to nowoczesne formy architektury i ciekawe aranżacje wnętrz . Pomieszczenia w naszych domach są duże, funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu, co sprawia dobrą komunikację .

A teraz kilka słów o  technologi…..

Wszystkie budynki to technologia murowana. Materiały fundamentowe, nośne,  stropowe,  dachowe,  systemy kominowe,  wentylacyjne oraz   termiczne,  to wysoka jakość znanych firm,  takich jak:  Leier, Wienerberger,  Brass,  Ytong,  Silka.  Konstrukcja dachowa głównie drewniana . Dachy kryte,  dachówką cementową lub ceramiczną . Docieplenie budynku  stanowią płyty styropianowe od 10 do 15 cm + tynk cienko warstwowy.  Stolarka okienna  to okleinowane obustronnie PVC lub drewniane konstrukcje 5 lub 6 komorowe z możliwością koloru.

Drzwi wejściowe anty włamaniowe  polskich producentów.  Bramy garażowe segmentowe z automatem .  Wszystkie nasze realizacje to teren Elbląga i okolic.  Wszystkie budynki są w stanie  deweloperskim

Współpracujemy  z firmami budowlanymi oraz architektami wnętrz. Wszelkie  informacje i dostępne opcje przedstawimy w rozmowie indywidualnej.

Zapraszamy do współpracy i do   skorzystania z naszej oferty. Nasza konkurencyjność to duża elastyczność  firmy,  lokalizacja  inwestycji oraz  atrakcyjne ceny.

Życzymy szybkiego odbioru swojego wymarzonego domu.
Firma  TOM-BUD.